Strona główna

Różni ludzie, jedna pasja. Naszą jest

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z najstarszych klubów nurkowych w Polsce.
Zarejestrowani jesteśmy w międzynarodowej federacji CMAS oraz NAUI. Należymy również do Komisji Działalności Podwodnej ZG PTTK.

Zafascynowani nurkowaniem dążymy do poznania świata podwodnego. Tradycje naszej organizacji są bogate i można powiedzieć, że należmy, jako klub, do pionierów nurkowania w Polsce.

Obecnie pielęgnujemy nasze tradycje i nieprzerwanie szkolimy płetwonurków w systemie CMAS oraz NAUI. W 2012 roku stworzyliśmy sekcję gry w hokeja podwodnego. Startujemy w turniejach: „Aquabatle” Trzebnica, „Aquatak” Bełchatów, „Gorączka Sobotniej Nocy” Gdańsk.

Ponadto prowadzimy od 2010 roku projekt „Bezpieczna zabawa nad wodą”, którego celem jest promowanie zachowań prozdrowotnych, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży poprzez połączenie kilku atrakcji takich jak nurkowanie, pływanie z elementami ratownictwa oraz zabaw w basenie.

Wszystko to dzieje się dzięki współpracy zżytych ze sobą ludzi, dla których ważne są nie tylko coraz to nowe doświadczenia nurkowe, ale również, a może przede wszystkim poczucie więzi, wzajemnego zaufania, jakie daje przynależność do klubu z bogatą historią i tradycjami. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, iż w dobie kultu jednostki, przewagi wartości materialnych nad niematerialnymi nam ciągle udaje się trwać i inspirować młodych ludzi.


Aktualny terminarz szkoleń i zajęć na 2019


Luty 8, 2019
Zapraszamy na szkolenia nurkowe na stopień podstawowy: Scuba Diver NAUI lub P1 CMAS stopień podstawowy Wrocław luty – maj 2019 Spotkanie informacyjne 21 luty 2019    czwartek godz. 18.00  Wrocław – ZS nr 14 Al. Brucknera 10 Pierwsze zajęcia basenowe po spotkaniu od 19.45. Scuba…

1
2
3

238
Starsze »

Kursy

Dowiedz się więcej o prowadzonych przez nas szkoleniach i zajęciach nurkowych.

Kliknij tutaj

Wyprawy

Blisko co miesiąc ruszamy w podróż, poznawać nowe zakątki

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami!https://www.youtube.com/watch?v=a6YRqKOvQ6whttps://www.youtube.com/watch?v=hcn7PKsBbL4https://www.youtube.com/watch?v=7K6EOgBEZS0