Jezioro Pluszne Obóz

 

 

 

 

 

Zdjęcia ze strony ośrodka PERKOZ https://perkoz.zhp.pl/galeria-osrodek-perkoz-otoczenie/

OBÓZ NURKOWY 2021 Jezioro Pluszne.

Dzień dobry

W tym roku zadecydowaliśmy o zmianie miejsca naszego obozu letniego. Tegoroczny obóz odbędzie się w ośrodku OSW ZHP PERKOZ, koło Olsztynka w dniach 9- 15 sierpnia 2021 (poniedziałek- niedziela ze względu na turnusy). Osoby chcące przyjechać wcześniej lub zostać dłużej proszone są o taką deklarację.

Koszt osobo dnia z wyżywieniem (śniadanie, obiad i kolacja) i zakwaterowaniem w 3osobowych pokojach  w budynku (każdy z łazienką) to 100 zł (w tym 60 zł jedzenie) .

Będziemy mieli do dyspozycji magazyn nad samą wodą i być może uda się dostać pozwolenie na używanie silnika spalinowego. Bardzo ładna okolica, czysta woda i super atmosfera- bezcenne!!! wliczone w koszty….

Istnieje możliwość pobytu w namiotach (30 zł za namiot) jedzenie w tym przypadku to również 60 zł za osobę. Można zapłacić za pobyt bonami turystycznymi (500 zł na dziecko).

Liczba miejsc w pokojach ograniczona. Możliwy jest pobyt w pokojach 1, 2 lub 5 osobowych- dajcie tylko znać. Prosimy o deklarację uczestnictwa i wpłatę 200 zł zaliczki od osoby.

AKP Pirania konto: 37 2130 0004 2001 0436 7165 0001

W przypadku braku możliwości wyjazdu Perkoz Będzie zwracał całość wpłaconych kwot (udało się to wynegocjować i wpisać do umowy).
Przewidujemy również obóz nurkowo-sportowy dla dzieci, osoby zainteresowane proszę o informację do Marcina Reif marcin.reif@gmail.com

Poniżej link do strony ośrodka.

https://perkoz.zhp.pl/

Pozdrawiam

w imieniu Zarządu
Krzysiek

PS

Nawiasem mówiąc spędziłem tam w wieloma osobami, obecnie zrzeszonymi w Piranii, wiele wspaniałych wakacji… Zawsze było super!!!

PRZEKAŻCIE INNYM!!! KAŻDY BĘDZIE MILE WIDZIANY!!!