DiveMasterka NAUI Jolanta Franczak

Moją przygodę z nurkowaniem rozpoczęłam w 2003 roku uzyskując pierwsze uprawnienia nurkowe w organizacji CMAS nad pięknym jeziorem Głębokim. Przez wiele lat rozwijałam swoje umiejętności nurkowe i pasję zwiedzając podwodnie różne zakątki świata, takie jak Egipt, Chorwację, Maltę czy Norwegię.

Obecnie jestem Dive Masterką NAUI, prowadzę zajęcia nurkowe dla dzieci oraz aktywnie działam w klubie Pirania już od 20 lat. Uwielbiam wszystko co związane z wodą, próbuję wciąż nowych wyzwań takich jak uzyskanie patentu żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Z wodnych zamiłowań, lubię też spędzać czas z rodziną na spływach kajakowych.

W 2012 roku jako pierwsza przedstawicielka płci pięknej dołączyłam do drużyny hokeja podwodnego „Pirania” Wrocław. Dzięki grze w hokeja uzupełniam moje wyszkolenie nurkowe, przełamuję słabości i wciąż wyznaczam sobie nowe cele. Moim marzeniem było utworzenie damskiej drużyny hokeja podwodnego i w tej chwili gram w „Piranii Ladies”. Spędzam czas ze świetnymi ludźmi, wyjeżdżam na zawody lokalne i międzynarodowe.