Spotkanie klubowe
Najbliższe spotkanie klubowe będzie w poniedziałek 12 kwietnia w Pracoffni o 20.00 w jednej z dwóch sal albo w ogródku jeśli będzie ciepło. Wrocław ul.Więzienna 6 Zapraszamy Mapa poniżej : Wyświetl większą mapę
Najbliższe spotkanie klubowe będzie w poniedziałek 12 kwietnia w Pracoffni o 20.00 w jednej z dwóch sal albo w ogródku jeśli będzie ciepło. Wrocław ul.Więzienna 6 Zapraszamy Mapa poniżej : Wyświetl większą mapę
Wesołych, pogodnych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Dla wszystkich członków Piranii, jak również wszystkich naszych sympatyków i osób lubiących wodę 🙂 życzy Pirania
Polecamy szkolenie nurkowe na stopień podstawowy P1 w systemie CMAS. Pierwsze zajęcia teoretyczne i basenowe w czwartek po świętach – 8 kwietnia. godz. 18.00. Więcej informacji w zakładce szkolenia Serdecznie zapraszamy. Marcin.Reif@KlubPirania.pl
Zapraszam na spotkanie klubowe w najbliższy poniedziałek 22.marca na 20.00. Nastąpiła zmiana lokalu. Spotkanie będzie w klubo-restauracji “Il Gusto” www.ilgusto.pl Klub mieści się w podwórku ulicy Św. Mikołaja 8-11 obok “Mańany”, wejście po schodach w dół. I tam przywitamy wiosnę :)) Pozdrawiam www.KlubPirania.pl Poniżej mapa jak trafić. Wyświetl większą mapę
VII Skorpenowy spływ płetwonurków rzeką Łyną. Malownicza trasa przez Olsztyńską Starówkę pod siedmioma mostami… Pełny opis trasy i imprezy jest na stronie www.Skorpena.pl Termin – 20 marca 2010. Ciekawe nagrody i super zabawa. Polecamy 🙂
Cześć. Teraz spotkanie będzie w Klubie na Jatkach www.najatkach.pl Spotykamy się o 20.00. – w najbliższy wtorek 9.marca 2010 ul.Jatki 6 Mapka poniżej Wyświetl większą mapę